Bayi Girişi
Değerlerimiz
Vizyonumuz;

CE-KA Otomotiv olarak tüketici memnuniyetini herşeyden önce tutmayı ve kazandığımız tüketici memnuniyetini korumayı hedefliyoruz.

Ulusal ve uluslararası tüketicilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek üretim teknolojileri ve alanında deneyimli elemanlar edinerek, tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı amaç ediniyoruz.  

Sektörün tanınan, kalitesi ve sağladığı müşteri memnuniyeti ile öne çıkan bir firma olmayı hedefliyoruz.
Sektörde mevcut olan uluslararası standartı yakalayıp, ulusal standartların çıtasını yükseltmeyi hedefliyoruz.


Misyonumuz;

Sektöründe lider ve ilk akla gelen, teknoloji bakımından gelişmiş, tüketici ihtiyaçlarına önem veren, tüketici ihtiyaçlarını gözeten bir firma olmayı amaçlıyoruz.

Ürün yelpazemizi hızla genişleterek mevcut durumu %60 olan ihraç oranımızı sürekli artırmayı ve uluslararası bir firma olmayı hedefliyoruz.

Sektörde devamlı gelişen teknolojiyi takip etmekle kalmayıp, sürekli olarak bunları firmamız bünyesine entegre ederek daha profesyonel ve seri üretimler yapmayı bu sayede müşteri ihtiyaçlarını karşılamadaki süremizi hızlandırmayı, hatasız ve daha kaliteli ürünler sunmayı  amaç edinmiş durumdayız.

Kalite Politikamız;

-Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz etmek ve karşılamak,
-Bu ihtiyaçları en iyi ve en hızlı şekilde karşılamak için gerekli olan teknoloji ve tecrübeli personelleri bünyemize dahil etmek,
-Personellerimizi devamlı eğitip, geliştirmek,
-İşini severek yapan profesyonel personellerle çalışmak,
-Ürün yelpazemizi sürekli geliştirmek,
-İhracat oranlarımızı artırmak,
-Satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini korumak,
-Tüm bu kalite politikalarımızı korumak

Kalite Belgelerimiz;
Bayi Girişi